Potřebujete nás?

Pokud se Vy nebo Váš blízký potýkáte nějakou závislostí, můžete se obrátit o podporu a pomoc do Adiktologické ambulance Kolping. Objednací doba je do 14 dnů. Služba je bezplatná a diskrétní. Můžeme se sejít jenom jednou, nebo můžete služby využívat dlouhodobě.

Programy, které jako Centrum primární prevence Spektrum vedeme na školách, vedou děti a mladé k odpovědnému rozhodování v řadě rizikových jednání. Pokud jste rodič nebo škola, která by chtěla, aby se Vaše děti více věnovaly tématu ubližování, záškoláctví, kyberšikaně a dalším, je možné se na nás obrátit a program/y na škole zrealizovat.

Pokud jste rodič v jakékoli fázi rodičovství a hledáte odpočinek, vzdělání, podporu, zábavu nebo příležitost, tak Vám má Rodinné centrum Srdíčko co nabídnout. Jsme zařízení s řadou pestrých aktivit. Sídlíme ve čtvrtém patře polikliniky ve Žďáře nad Sázavou.

Spoustu aktivit nabízíme také ve Family Pointu a Senior Pointu, které sídlí v Rodinném centru Srdíčko. Nabízíme možnost jen tak posedět u dobré kávy, využít internet nebo si vybrat z programu, který nabízíme.

„Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou
a našli si své místo v rodině i ve společnosti.”

  • Kolpingovo dílo ČR, z.s.
  • náměstí Republiky 286/22
  • 591 01 Žďár nad Sázavou
  • Tel.: 566 585 010
  • Email: kolping@kolping.cz

Kampaň Nebuďte sami realizuje Kolpingovo dílo České republiky.


"Otevíráme srdce a podáváme lidem pomocnou ruku, aby uměli být sami sebou a našli si své místo v rodině i ve společnosti."

Tyto stránky vznikly za podpory EU. projekt : KOLPING: LEVEL 2.0
Registrační číslo projektu: CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0002016

Kolpingovo dílo ČR, z.s.
náměstí Republiky 286/22, 591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 566 585 010
Email: kolping@kolping.cz
Podporují nás: